" ZDĄŻYĆ  Z  POMOCĄ "

1 dla natalki

certyfikat 2015wplaty 2015

CERTYFIKAT  za 2014wplata za 2014

Ochotnicza Straż Pożarna w Nabrożu służy nie tylko przy ratowaniu mienia czy życia ludzkiego w akcjach pożarniczych, ale poszerza swoją działalność służby poprzez pomoc charytatywną.

Dlatego angażujemny się  w akcję Fundacji Dzieciom " ZDĄŻYĆ  Z  POMOCĄ "

Jedną z form pomocy jest "AKCJA KAPSEL" - kazda sztuka się liczy. Zbieramy kapsle typu PET  -  plastikowych nakrętek z napojów, soków , wody minetalnej, mleka, kremów, detergentów.

Chętnych którzy chcieli by w ten sposób wesprzeć tą akcję prosimy nakrętki przynosić w reklamówkach lub woreczkach foliowych podczas imprez przekazując je do bufetu lub przed każadą imprezą od 18:00 do Organizatorów.

W czasie letnim  będą organizowane koncerty z których całkowity dochód będzie przeznaczony dla Natalii

- Zespoły i Ochrona które same się zaoferowały  -  zrezygnowały z wynagrodzenia za pracę podczas koncertów.

Razem z Rodzicami małej Natalii, apelujemy o przekazanie 1% podatku dla Natalii.

Natalia Saczek przyszła na świat 22 05 2011r. jako drugi bliźniak, urodziła sie z wrodzonym brakiem całej prawej rączki i kości ramieniowej,a jej brat bliźniak z poważną wadą serduszka. Niestety zmarł 6 grudnia 2012. O wadach dowiedzieliśmy się dopiero po porodzie, ponieważ w okresie ciąży wszystkie badania ultrasonograficzne wskazywały ,iż dzieci są zupełnie zdrowe. Żaden lekarz nie zauważył wady Natalci. Chcielibyśmy prosić wszystkich ludzi wielkiego serca o pomoc dla naszego dziecka.Natalka musi być rehabilitowana, ponieważ grozi jej poważne skrzywienie kręgosłupa z powodu braku u niej prawej kończyny, a także ramienia.Chcemy też zakupić córeczce protezkę,aby ułatwić jej funkcjonowanie i zapobiec skrzywieniu kręgosłupa. Niestety rodziców nie stać na zakup.Dziecko rośnie, więc trzeba będzie ją wymieniać co półtora roku - dwa lata. Wiąże się to z bardzo dużymi kosztami finansowymi.

Natalka jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą ,gdzie ma założone subkonto nr.ewidencyjny to 15740, KRS fundacji 0000037904. Prosimy w imieniu Natalii o wsparcie finansowe,które przeznaczymy na rehabilitację i zakup protez prawej ręki.

Z góry bardzo dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

Podaruj 1% podatku dla Natalki Saczek wpisując
a w polu "cel szczegółowy" 15740 Saczek Natalia
Szanowni Darczyńcy, prosimy też o zaznaczenie pozycji  „Wyrażam zgodę”, aby
Fundacja mogła otrzymać informację, kto w tym roku „Zdążył jej z Pomocą”.